Basından Haberler
Yeni Modelle 2021 Standartlarını Yakalayacak


“ALARKO Günü” etkinliği kapsamında şirket çalışanlarıyla bir araya gelen Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih, yeni çatı tipi klimaları mart ayında piyasaya sunacaklarını belirterek, “2021 yılındaki standartları karşılayacak yeni ürünümüzle, sektöre öncülük edeceğiz. İş hayatında içtenlikle inandığım 3 temel faktörün, bu şirkette kökleşmiş halini görüyorum. Birincisi istikrarlılık, ikincisi ısrarcılık, üçüncüsü de devamlılık. Bu 3 faktör sayesinde pek çok başarıya vesile olduk” diye konuştu. Türkiye ve uluslararası arenada birçok ödül kazandıklarına değinen Garih, 2017’de bağımsız bir kurum tarafından yapılan araştırmada, Türkiye’nin en değerli 100 markasından biri olduklarını kaydetti.

Parmakla Gösterilecek

Ayrıca, sektörün en sosyal markası olduklarını anlatan Garih, şöyle devam etti: “Carrier tarafından yapılan satış performansı değerlendirmesine göre verilen Başkanlık Ödülü’ne üst üste ikinci kez layık görüldük. Carrier’in Venedik’te gerçekleştirilen tüm dünyadaki ortaklarını topladığı bir etkinlikte, bu ortaklık örnek teşkil edecek, parmakla gösterilecek bir şekilde anlatıldı.”

Yeni Jenerasyonla KATILACAK

İKLİMLENDİRME sektörünün öncü firması Alarko Carrier, 7-10 Şubat tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ISK-Sodex 2018 Fuarı’na katılıyor. Fuarda Ar-Ge faaliyetleri kapsamında geliştirilerek son teknolojiyle üretilen ürünlerini sergileyecek olan Alarko Carrier, ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma sistemlerini katılımcıların beğenisine sunacak. Alarko Carrier, 3.Hol / B08 nolu stantta ziyaretçileriyle buluşacak. Fuarda sergilenecek Carrier 48 UPV090 çatı tipi paket klima cihazı, tamamı yeniden tasarlanan ve 2021 Avrupa ErP standartlarına uygun olan yeni jenerasyon bir klima cihazı olarak göze çarpıyor.

Sözcü - 07.02.2018