Pazarlama ve Satış
Pazarlama ve Satış

Ürün Pazarlama ve Satışı
Ürün satışı, Alarko'nun ürettiklerinin dışında çelik ve dökme dilimli kazanlar, split klimalar, hava apareyleri, boyler, genleşme tankı, soğutma grupları, fancoil cihazları, otomatik kontrol cihazları, kanal ekipmanları, nemlendiriciler, soğuk oda cihazları, ameliyathane klimaları, garaj havalandırma fanları, radyatör vanaları, termostatik vanalar ve ısı pay ölçerler gibi işbirliği yaptığımız firmalardan temin ettiğimiz tamamlayıcı ürünleri kapsıyor.

Alarko Carrier, bir dünya markası olan Carrier'in bireysel, ticari ve endüstriyel alanlarda bütün klima modellerini kapsayan ürünlerini Türkiye pazarında tam seri olarak sunuyor. Alarko Carrier ortaklığından sonra Carrier ürünlerinin Türkiye pazarındaki payı giderek artıyor. Carrier urünlerinin tüm Türkiye'de yaygınlastırılması programı aşamalı olarak uygulanıyor. Aynı şekilde, tüm yetkili servislerin Carrier urünlerine hizmet verebilmesi için gerekli çalışmalar devam ediyor.

Bürolar ve Yetkili Satıcılar
Alarko Carrier'in bireysel ve ticari kullanıma yönelik pazarlama ve satış faaliyetleri, Genel Yönetim Merkezi'nin yönetim ve koordinasyonunda, coğrafi olarak bütün Türkiye'yi kapsayan İstanbul, Ankara, İzmir, Adana ve Antalya bürolarındaki Ürün Satış Birimleri tarafından, ülke çapında proje ve teknik uygulama da yapabilen yaklaşık 300 Yetkili Satıcı aracılığıyla yürütülüyor. Doğalgazlı cihazlar ise konularında uzman ve deneyimli yetkili satıcılar tarafından satılıyor ve montajı yapılıyor.

Yurtiçi Fuarlar
Alarko Carrier, ürünlerini tanıtmak amacıyla yurtiçinde ve dışında sektörel, bölgesel ve yerel fuarlara katılıyor.