Bizden Haberler
Carrier Global’in Başkanlık Ödülü’nü Bir Kez Daha Alarko Carrier Kazandı


ABD merkezli Carrier, markası altında faaliyet gösteren şirketlerin 2016 performanslarını değerlendirerek başarılı organizasyonları ödüllendirdi.

Değerlendirme sonucunda Alarko Carrier, 23 farklı ülke ve bölgeden 50’yi aşkın şirketi geride bırakarak, yıl boyunca gerçekleştirdiği prestijli ve stratejik satışlarla bir kez daha “Başkanlık Ödülü”ne layık görüldü. Alarko Carrier Genel Müdürü Önder Şahin, ödülü, İtalya’nın başkenti Roma’da gerçekleştirilen Uluslararası Distribütörler ve Ortaklıklar Toplantısı’nda, Carrier Uluslararası Operasyonlar Başkanı Ross Shuster’den aldı. (Resim altı: Guillaume Dabrowski / Carrier EMEA Satış direktörü, Ross Shuster / Carrier Uluslararası Operasyonlar Başkanı, Önder Şahin / Alarko Carrier Genel Müdürü, Didier Da Costa / Carrier Avrupa Başkanı)

Toplantıda, Carrier’ın uluslararası pazar stratejileri, yeni trendler ve gelecek planlamaları hakkında bilgiler verildi, ülke temsilcileri ise kendi pazarlarındaki yapılanmaları, hayata geçirdikleri projeler ve hedeflerini paylaştı. Toplantı sonrası tüm katılımcılar, iklimlendirmesi Carrier tarafından sağlanan, Michelangelo’nun yaptığı fresklerle ünlü Sistine Şapeli’ni gezme fırsatı buldu.