Bizden Haberler
RC GROUP SPA Fabrika Gezisi


Alarko Carrier veri merkezi pazarının önemli oyuncularını RC GROUP SPA fabrikalarında ağırladı. 5 yıldır Türkiye distribütorlüğünü Alarko Carrier’ın yürütüğü RC GROUP SPA firması fabrika ziyareti 2015 yılının Kasım ayında gerçekleştirildi.

17 kişilk bir ekip olarak Türkiye’den İtalya’ya hareket eden grup önce RC Group Spa firmasının Milano’ya 30 km uzaklıktaki hassas kontrollü klima üretim tesislerini ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında firma yetkilileri ve Alarko Carrier Hassas Kontrollü İklimlendirme Ürün Yöneticisi Merve Nama Ünsaç tarafından hem firma hem de firmanın yeni ürünleri ve üretim bandı ile ilgili bilgiler verildi. Özellikle RC Group Spa’in yeni piyasaya sürdüğü, veri merkezlerinde PUE değerini 1,15 in altına düşürmeyi hedefleyen X TYPE sistem, katılımcılardan yoğun ilgi görürken günün odak noktası oldu.

RC GROUP SPA laboratuarlarında X TYPE cihazını birebir görme imkanı yakalayan grup, üreticiden sistem ile ilgili detaylı bilgiler aldı. Fabrika ziyaretini takip eden günlerde düzenlenen Milano şehir turu, Cenova Akvaryumu ve Portofino gezileri 2015 yılının stresini atmak için iyi bir fırsat oldu.