Basından Haberler
Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih: “Dijital Dönüşüm Projesi Bu Yıl Hayata Geçecek”


Risk analizi ve maliyet kontrol kabiliyetinin önemli bir göstergesi olarak, ilk defa Çin pazarına girdiklerini söyleyen Niv Garih; “2017’de ayağa kaldırmaya çalıştığımız dijital dönüşüm projesi 2018’in ikinci çeyreğinin sonunda hayata geçecek” dedi.

Alarko Holding yöneticileri, Gebze tesislerinde düzenlenen “Alarko Günü’ etkinliği kapsamında, Alarko Carrier çalışanlarıyla bir araya geldi.

2017 yılındaki gelişmelerin değerlendirilip 2018’e dair hedeflerin paylaşıldığı buluşmada; Alarko Carrier’da 10, 15, 20. yıllarını dolduran ve emekli olan çalışanlara ödülleri verildi.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih, yeni çatı tipi klimaları Mart ayında piyasaya sunacaklarını belirterek, “2021 yılındaki standartları karşılayacak yeni ürünümüzle, sektöre öncülük edeceğiz. Risk analizi ve maliyet kontrol kabiliyetimizin önemli bir göstergesi olarak, bu sene ilk defa Çin pazarına girdik. 201 7’de ayağa kaldırmaya çalıştığımız dijital dönüşüm projesi de inşallah 2018’in ikinci çeyreğinin sonunda hayata geçecek. Artan müşteri portföyümüzle, 2018’de sektörde büyük ivme kazanacağımızı öngörüyorum.” dedi.

İSTİKRARLILIK, ISRARCILIK, DEVAMLILIK

Garih, “İş hayatında içtenlikle inandığım 3 temel faktörün, bu şirkette kökleşmiş halini görüyorum. Birincisi istikrarlılık, ikincisi ısrarcılık, üçüncüsü de devamlılık... Bu 3 faktör sayesinde pek çok başarıya vesile olduk.” sözleriyle, toplantıya katılan 600 Alarko Carrier mensubuna teşekkür etti. Buluşmaya, Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Garih, Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Vedat Alaton ve Alarko Holding Genel Koordinatörü Ayhan Yavrucu da katıldı.

ST Ağır Sanayi Çözümleri - 07.02.2018