Basından Haberler
Alarko Carrier, Pakistanlı Iş Adamlarını Ağırladı


Alarko Carrier, Pakistan’da faaliyet gösteren Reckon Consulting Engineers firmasından Sarfraz Ahmad ve Catkin Engineerİng firmasından Naseer Ahmad’ı, İklİmlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından Türkiye’nin imajının güçlendirilmesi ve ülke ilişkilerinin geliştirilmesi amacıyla gerçekleştirilen organizasyona davet etti.

ALARKO İklİmlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından düzenlenen programda, bütün davetlilerin katılımıyla gerçekleşen bir tanıtım toplantısı düzenlendi.

Katılımcılar, öğle yemeğinin ardından İstanbul şehir turuyla devam eden etkinlik sırasında Alarko Carrier tesislerinde ağırlandı. Tesislerin tanıtılmasının ardından ısıtma ürünleri hakkında teknik bilgi alan ziyaretçiler, programdan çok memnun kaldıklarını, Türkiye hakkında çok şey öğrendiklerini ve Alarko Carrier hakkında daha fazla bilgi sahibi olduklarını dile getirdiler.

Gösterdikleri yakın ilgi ve konukseverlik için İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği yetkililerine teşekkür eden Alarko Carrier İhracat Lojistik Müdürü Bircan Mete, “Hem ziyaretçiler hem de firmamız açısından çok faydalı olan bu organizasyonda, Alarko Carrier olarak uluslararası alanda Türkiye’nin sektördeki potansiyelini tanıtmanın ve yeni ilişkiler geliştirmenin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu konu hakkında gelecek dönemde yapılacak çalışmalarla birlikte, Türkiye’nin İklİmlendirme sektöründe yurt dışında yeni iş birlikleri geliştirmesini hedefliyoruz. Davetimizi kabul ederek Türkiye’ye gelen Sarfraz Ahmad ve Naseer Ahmad’a katılımları için çok teşekkür ederiz” dedi.

Pompa ile Vana - 05.01.2018