Basından Haberler
Alarko Carrier İtibarlı Marka Seçildi


Alarko Carrier, bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yapılan görüşme sonucunda iklimlendirme sektörünün en itibarlı markası seçildi.

 Marketing Türkiye dergisi ve Akademetre işbirliğiyle düzenlenen, 46 farklı kategoride şirketlerin itibar ve marka performans ölçümü endeksinin hazırlandığı çalışmada; Alarko Carrier, İklimlendirme Sektörü kategorisinde üst üste üçüncü kez ‘Yılın En İtibarlısı’ ödülüne layık görüldü.

Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hırant Kalataş, “Alarko Carrier olarak, Türkiye genelinde yapılan, saha çalışması yüz yüze gerçekleştirilen araştırma sonucunda, iklimlendirme kategorisinde üst üste 3. kez “Yılın En İtibarlısı” ödülünü almaya hak kazandık. Halkın görüşleri doğrultusunda sonuçlanan bu araştırmada, bir kez daha sektörümüzün en itibarlı markası olarak seçilmekten mutluluk duyuyoruz. Ar-Ge yatırımlarımızla birlikte, her gecen gün daha da geliştirdiğimiz ürün ailemizle sektöre yön vermeye devam edeceğiz” dedi.

Yurt Gazetesi - 09.01.2018