Basından Haberler
İyi Bir Sektör ve Marka


100. Yıl Bulvarı üzerinde hizmet vermeye başlayacak Soğuk Teknik mağazasının açılış kokteylinde konuşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gerçekten iyi bir sektör ve sektördeki iyi bir marka. İnanıyorum ki buradan güzel kazançlar elde edeceklerdir” dedi.

 Alarko, Carrier ve Toshiba markaları bünyesinde hizmet verecek Soğuk Teknik Klima ve Soğutma Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin, İlkadım İlçesi Saitbey Mahallesi 100. Yıl Bulvarı üzerinde hizmet verecek mağazasının açılışı yapıldı.

Açılış kurdelesini Soğuk Teknik Şirketi Kurucusu Yalçın Şap ile kesen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Gerçekten iyi bir sektör ve sektördeki iyi bir marka. İnanıyorum ki buradan güzel kazançlar elde edecekledir. İşyeri açılışı olunca işimizi gücümüzü bırakıp açılışa geliyoruz. Çünkü yeni işyeri demek, yeni istihdam demek. Bu nedenle böyle müesseselerin her zaman yanındayız. Helalinden bol kazanç, bol müşteri temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Açılış törenine Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Filizoğlu, Alarko Carrier Bayilik Satışları Müdürü Ali İsmet Koçak ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Haber Gazetesi Samsun - 27.09.2017