Basından Haberler
Alarko Carrier’ın Çin Distribütörü OYRD, Shanxi Hvac Toplantısının Ana Sponsoru Oldu


Alarko Carrier’ın ısıtma grubu Çin distribütörlüğünü üstlenen Ouya Rongda HVAC Technology Beijing (OYRD), her yıl Shanxi bölgesinde düzenlenen iklimlendirme toplantısının ana sponsoru oldu.

Toplantının adı, “Shanxi Alarko HVAC Annual Meeting” olarak ilan edildi. Etkinliğe, HVAC ürünleri imalatçı, satıcı, montaj firması ve servislerinden oluşan 150’yi aşkın şirket katıldı.

Konuyla ilgili bilgi veren OYRD Genel Müdürü Lily Lu, “Sponsorluğun Alarko’nun yerel Çin pazarında bilinirliğinin artmasında önemli katkı sağlayacağını düşünüyoruz.” dedi. Lily Lu, sponsorluk kapsamında “ısıtma sistemleri”, “binalarda yalıtım ve enerji verimliliği” “yoğuşmalı kombilerin geleneksel kombilere kıyasla avantajları” konularına değindi.

Ayrıca, “yoğuşmalı kombilerin farklı ısıtma sistemleriyle uyumlu kullanımı”, “yoğuşmalı kombilerin çift yoğuşma yapan süper yoğuşmalı kombilere dönüştürülmesinin uygulamadaki esasları” ve “Alarko kombilerin her ortamda ihtiyaç duyulan gereksinimleri mükemmel bir şekilde karşılaması” gibi konularda katılımcıları bilgilendirdi.

 Etkinlikte lobideki standıyla Alarko ürünlerine ait katalogları sunan OYRD, teknik personeliyle katılımcılardan gelen soruları yanıtladı. Ayrıca montaj ve satış firmalarının sahada yaşadığı teknik sorunların çözümüne yönelik bilgiler de aktardı.

Best Dergisi - 01.02.2017