Basından Haberler
Adana Büyükşehir Belediyesi Alarko Carrier’ı Tercih Etti


Eskişehir ve Adana Büyükşehir Belediyeleri, içme suyu temini için, geniş ürün yelpazesiyle su basınçlandırma segmentinde Türkiye’nin lider markalarından Alarko Carrier’ın noryl fanlı dalgıç pompalarını tercih etti.

Eskişehir ve Adana Büyükşehir Belediyelerine bağlı merkez ilçe ve köylerinde kullanılacak toplam 125 adet noryl fanlı Alarko Carrier dalgıç pompası, tüm fabrika ve kontrol testlerinin ardından teslim edildi.

Türkiye genelinde içme suyu ihtiyacının karşılanmasında büyük şehir belediyelerinin tercih ettiği noryl fanlı Alarko dalgıç pompalar, yatırımı kısa sürede geri ödeyen kesintisiz bir su kaynağı olarak öne çıkıyor. İşletmelerde gerekli suyun sağlanmasında yüksek verimi ve uzun ömrüyle kullanıcıların tercih ettiği pompalar, özellikle içme ve kullanım suyunda güvenilir bir su kaynağı işlevi görüyor. Müstakil evlerden gökdelenlere kadar tüm binalarda çeşitli amaçlarla kullanılan pompalar, hidrofor gibi suyun depolanmasını da sağlıyor.

Alarko Carrier, ürünlerindeki tüm bu üstün teknik özelliklerin yanı sıra, sağladığı sürekli ve kaliteli hizmet ve hızlı yedek parça teminiyle de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Adana Haber Merkezi - 09.12.2016