Basından Haberler
Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Tercihi Alarko Carrier


Manisa Büyükşehir Belediyesi içme suyu temini için, geniş ürün yelpazesiyle su basınçlandırma segmentinde Türkiye’nin lider markalarından Alarko Carrier’ın noryl fanlı dalgıç pompalarını tercih etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı merkez ilçe ve köylerinde kullanılacak olan 158 adet noryl fanlı Alarko Carrier dalgıç pompası, tüm fabrika ve kontrol testlerinin ardından teslim edildi.

Türkiye genelinde içme suyu ihtiyacınınj karşılanmasında büyük şehir belediyelerinin tercih ettiği noryl fanlı Alarklo dalgıç pompalar , yatırımı kısa sürede geri ödeyen kesintisiz, bir su kaynağı olarak öne çıkıyor. İşletmelerde gerekli suyun sağlanmasında yüksek verimi ve uzun ömrüyle kullanıcıların tercih ettiği pompalar, özellikle içme ve kullanım suyunda güvenilir bir su kaynağı işlevi görüyor. Müstakil evlerden gökdelenlere kadar tüm binalarda çeşitli amaçlarla kullanılan pompalar, hidrofor gibi suyun depolanmasını da sağlıyor.

Alarko Carrier, ürünlerindeki tüm bu üstün teknik özelliklerin yanı sıra, sağladığı sürekli ve kaliteli hizmet ve hızlı yedek parça teminiyle de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

Yapı Malzeme Dergisi - 01.11.2016