Basından Haberler
Bu Yıl 3’üncüsü Düzenleniyor


“Küresel İklim Değişikliği” Fotoğraf Yarışması

Alarko’dan Alarko Carrier’ın bu yıl 3.sünü düzenlediği Küresel İklim Değişikliği temalı fotoğraf yarışmasına şu ana kadar 1.000’in üzerinde başvuru yapıldı.

Küresel iklim değişikliğinin ekosistem üzerindeki olumsuz etkilerini belgelemek ve bu konuya duyarlılığı artırmak amacıyla düzenlenen yarışmaya, fotoğrafını Instagram üzerinden #Küreselİklim etiketiyle ve “@alarkocarrier”dan bahsederek paylaşan herkes katılabiliyor.

Yarışma, 11 Eylül’e kadar devam edecek. Fotoğraflar; yaratıcılık, anlatım gücü ve teknik kriterlere göre değerlendirilecek. Bu kapsamda l’inciye Canon EOS 70D dijital fotoğraf makinesi, 2’nciye Toshiba 13 N3KVR klima, 3’üncüye Toshiba 13 S3KV klima, 4’üncü ve 5’inciye Samsung GalaxyTab AP550,6’ncıya Asus Akıllı Telefon hediye edilecek. Son 7’ye kalan finalistlere ise D&R hediye kartı verilecek. Yarışmanın seçici kurulunda; sanatçı Şükran Moral, fotoğrafçı Ani Çelik Arevyan, Instagram Fenomeni Ahmet Erdem, Alsim Alarko Genel Koordinatör Yardımcısı Alper Kaptanoğlu ve Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton yer alıyor.

Dünya - 16.08.2016