Basından Haberler
Alarko Carrier, Hatay’da Eğitim Semineri Düzenledi


İklimlendirme sektörünün öncü firması Alarko Carrier, Hatay, Adana, Mersin yetkili satıcıları ve servislerinin yanı sıra, yatırımcılar, mekanik firmaları, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personelden oluşan 120 kişilik guruba seminer düzenledi.

Alarko Carrier Grup Koordinatör Yardımcısı Haluk Ferizoğlu’nun açılış konusması ve Alarko Carrier felsefesini anlatmasıyla başlayan seminerde, Toshiba ve Wolf markalı ürünlerle ilgili bilgiler aktarıldı.

Alarko Carrier Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Müdürü Ali İsmet Koçak’ın şirketi ve ürünleri tanıttığı seminer, İş Geliştirme ve Denetleme Müdürü Özgen Çoğulu’nun geleceğin ısıtma yıldızı Toshiba Estia ısı pompalarını anlatmasıyla devam etti. Seminerde, Hatay’ın bölgesel koşullarında ürünlerin sunduğu yüksek verimliliği gözler önüne seren bir simülasyon da gerçekleştirildi.

Toplantının ikinci bölümünde, Alarko Carrier Bireysel ve Ticari Klimalar Ürün Yöneticisi Faruk Gençyiğit, verimliliği yüksek ve düşük tüketime sahip Toshiba VRF Sistemleri üzerine bir eğitim verdi. Özgen Çoğulu’nun Alman teknolojisine sahip yoğuşmalı Wolf kazanları tanıtmasıyla devam eden seminerde, Ankara Büro Bayilik Satışları Satış Şefi Alper Özgür ve Adana Büro Satış Şefi Nuri Akdağ, fuaye alanında bulunan VRF Sistemi ve ısı pompalarını katılımcılara tanıtıp, gelen soruları yanıtladı.

 En çok ilgiyi Toshiba VRF Sistemleri ile sürekli ısıtma özellikli ve yüksek kapasiteli modüllere sahip dış ünitelerin çektiği seminer, aksam yemeğinin ardından sona erdi.

Termo Klima Dergisi - 17.02.2016