Basından Haberler
Alarko Carrier Eğitim Atağını Avrupa’ya Taşıdı


İklimlendirme sektörünün öncü markası Alarko Carrier, Hırvatistan’ın basketi Zagreb’te, Avrupa Birliği ve Türkiye’de yayınlanan “Eco Dizayn” yönetmeliklerine uygun olarak ürettiği Optima sirkülasyon pompalarıyla ilgili eğitim verdi.

Alarko Carrier Su Basınçlandırma Sistemleri Ürün Müdürü Cüneyt Bulca tarafından ülke genelinde faaliyet gösteren kurum ve temsilcilere verilen eğitimde, pompalarla ilgili teknik ve ticari bilgiler aktarıldı. ingilizce ve Hırvatça gerçekleştirilen eğitimde; “Avrupa Birliği’ndc Uygulanan Eco Dizayn Yönetmelikleri ve Hırvatistan İçin Mevcut Durum” ile “Farklı Tesisat Uygulamaları İçin Islak Kotorlu Sirkülasyon Pompası Seçim Teknikleri” konuları ele alındı. Satış sonrasında oluşabilecek problemlerin hızlı ve etkin bir şekilde giderilebilmesi amacıyla Optima sirkülasyon pompalarıyla ilgili arıza tespit ve giderme, pompa demontaj / montaj, bilgisayarla pompaya kablolu bağlantı ve ayarları konularında pratik servis uygulamaları yapıldı. Alarko Carrier Ar-Ge bölümü tarafından geliştirilen yeni yazılımlar ise katılımcıların bilgisayarlarına başarıyla yüklendi.

Eğitim, Zagrep’te Optima pompalarını kullanan ısı merkezlerine yapılan ziyaret ve yerinde incelemelerle son buldu.

Alarko Carrier, Gaziantep’te De Toplantı Düzenledi

Alarko Carrier, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bayilerine yönelik bir toplantı düzenledi. Gaziantep Teymur Otel’de gerçekleştirilen “Dalgıç Pompa Satış Politikası Toplantısı” na, bölgedeki 11 dalgıç pompa bayisi katıldı. “2016 Yılında Dalgıç Pompa Satış Politikaları”, “Dalgıç Pompalardaki Pazar Çelişmeleri” ve “Rakip Ürünlerle Rekabet Koşulları” konuların ele alındığı toplantı, bayilerin görüş ve önerilerinin paylaşılmasıyla son buldu.

Doğalgaz Tesisat Klima - 01.01.2016